Zdjęcia Łodzi - sprzedaż fotografii z portfolio:


Zapraszam do kupna wybranych fotografii z portfolio:

  • Wydrukowanych na papierze fotograficznym lub płótnie
  • W formie plików cyfrowych do określonego zastosowania (strony www, prezentacje, bannery internetowe, okolicznościowe wydruki)

Oferuję możliwość kupna fotografii z portfolio wydrukowanych w dowolnym rozmiarze na wysokiej jakości papierze fotograficznym. Wydruki realizowane są na nowoczesnej drukarce wielkoformatowej. W niektórych rozmiarach istnieje także możliwość druku na płótnie oraz podklejenie fotografii na piankę lub płytę aluminiową.

 

Czas realizacji większości zleceń to dwa dni robocze z odbiorem osobistym na terenie Łodzi. Wydruki standardowo sprzedawane są bez ramek, istnieje możliwość dodatkowego zamówienia ramek w kilku rozmiarach i kolorach.

 

Dodatkowo oferuję opcję kupna plików fotograficznych pod kątem wydruku fototapet, wydruku na szkle, użycia fotografii w prezentacjach firmowych, folderach reklamowych. Na zamówienie oferuję także wykonanie sesji fotograficznej mieszkań, apartamentów, domów, obiektów hotelowych. 

 

Na życzenie jest możliwe przekształcenie dowolnej fotografii z portfolio do wersji czarno-białej.

 

Zapraszam do wypełnienia krótkiego formularza (na dole strony) w celu dokonania konkretnej wyceny. Wysłanie formularza nie oznacza ostatecznego złożenia zamówienia usługi. Odpowiedzi udzielę tak szybko jak to będzie możliwe.

Przykładowe realizacje:


Zapytaj o wycenę


Note: Please fill out the fields marked with an asterisk.


Fotograf Łódź. Fotograf architektury Łódź. Fotografia komercyjna Łódź.