Komercyjna fotografia architektury


Zapraszam do współpracy przy komercyjnych zleceniach fotograficznych na terenie całej Polski. Na zamówienie wykonuję fotografie hoteli, biur, mieszkań prywatnych, domów, obiektów handlowych czy przemysłowych, z zewnątrz i wewnątrz. Zajmuję się także zleceniami z zakresu obsługi procesu inwestycyjnego oraz fotografią eventową.

 

Wykonuję także fotografie i lotnicze materiały video w jakości 4K. Zdjęcia i filmy z drona to świetna propozycja dla właścicieli hoteli, biurowców, deweloperów mieszkaniowych, Urzędów czy organizatorów eventów. Oprócz materiałów reklamowych możliwe są loty w celu dokonania lotniczej inspekcji obiektów budowlanych, instalacji technicznych, obszarów lesistych lub terenów rolnych.

 

Posiadam licencję operatora bezzałogowych statków powietrznych wydawaną przez Urząd Lotnictwa Cywilnego, a wszystkie loty odbywają się z poszanowaniem prawa o ruchu lotniczym. Operator oraz dron posiadają także odpowiednie ubezpieczenia. Zapraszam do kontaktu w celu przygotowania darmowej wyceny.

 


Robert Zapędowski

r.zapedowski@darkframe.pl

tel. 791 291 081

Note: Please fill out the fields marked with an asterisk.


Fotografie Łodzi mojego autorstwa wykorzystane w ogólnopolskiej kampanii promocyjnej Łódź pozdrawia:

 

Fotograf Łódź. Fotograf architektury Łódź. Fotografia komercyjna Łódź.